Naturalny botoks – skuteczna redukcja zmarszczek mimicznych

Precz ze zmarszczkami mimicznymi!

Każda z nas pragnie zachować młodość oraz witalny wygląd skóry. Nowości peptydowe cieszą się nie tylko popularnością ale i mają najskuteczniejsze działanie rewitalizujące.  Heksapeptyd to najlepszy naturalny odpowiednik zabiegów estetycznych i korekcyjnych, który znajduje się w składzie KREMU WINOGRONOWEGO!

Moc działania peptydów na skórze

Peptydy to krótkie sekwencje białkowe, zdolne do przenikania przez skórę. Ich działanie od ponad 20 lat robi furorę w produktach kosmetycznych. Posiadają dwie funkcje z których pierwsza opiera się na uzupełnianiu braków aminokwasowych, natomiast druga na skutecznym redukowaniu zmarszczek i poprawie elastyczności5.

Czy naprawdę działają?

Składników peptydowych jest na rynku wiele, jednak nazywany naturalnym botoksem heksapeptyd robi furorę ze względu na szybkie i widoczne działanie odmładzające. Działanie argireliny (heksapeptydu) opiera się na poprawie komunikacji międzykomórkowej oraz aktywacji fibroblastów do produkcji białek podporowych4. Wynikiem takiego działania jest poprawa elastyczności i jędrności skóry, a tym samym zmniejszenie widocznych zmarszczek1,2,3.

 Dowody naukowe.

– Redukcja zmarszczek o 30% w 30 dni (przy zastosowaniu 10% stężenia Argireliny, w produkcie emulsyjnym typu O/W1. KREM WINOGRONOWY

– Poziom nawilżenia oraz elastyczność skóry zostają poprawione przy zastosowaniu heksapeptydu w układzie 10% stężenia hydrożelowego kremu2. NOWE SERUM ORCIDEO 😊 KTÓRE JEST OBECNIE BADANE.

-Emulsja z heksapeptydem zmniejsza topograficzną głębokość zmarszczek o 10%3

-Heksapepyd nie wywołuje alergii2

-Poprawia wygląd skóry z bliznami2

-Peptyd wpływa na ograniczenie transepidermalnej utraty wody, odczuwalnej po 20 dniach stosowania kosmetyku3.

Zalety naturalnego botoksu!

Stymulacja fibroblastów do syntezy składników podporowych, zawsze wiąże się z poprawą kondycji skóry, dlatego regularne stosowanie przynosi najlepsze i długotrwałe efekty w postaci promiennej i gładkiej skóry.  

– Bez zmarszczek

– Z odpowiednio utrzymaną topografią skóry

– Z długotrwałym nawilżeniem, które współuczestniczy w poprawie elastyczności skóry

Jak ich używać?

Peptydy mogą być stosowane jako kompleksy liposomowe bezpośrednio na skórę. Jednak najwygodniejszą formą ich aplikacji, która daje rewelacyjne efekty jest stosowanie kremów na dzień i na noc.

Dlaczego HEKSAPEPTYD jest w KREMIE WINOGRONOWYM?

Ponieważ jest najlepiej sprawdzonym peptydem pod względem działania przeciwzmarszczkowego.

Literatura

  1. Blanes‐Mira, C., et al. „A synthetic hexapeptide (Argireline) with antiwrinkle activity.” International journal of cosmetic science 24.5 (2002): 303-310.
  2. Palmieri, B., et al. „Skin scars and wrinkles temporary camouflage in dermatology and oncoesthetics: focus on acetyl hexapeptide-8.” La Clinica Terapeutica 171.6 (2020).
  3. “Safety Assessment of Acetyl Heksapeptide-8 and Acetyl Hexapeptide-8 Amide as Used in Cosmetics” Cosmetics Ingridients Review
  4. Lupo, Mary P., and Anna L. Cole. „Cosmeceutical peptides.” Dermatologic therapy 20.5 (2007): 343-349.
  5. Husein el Hadmed, Husein, and Rafael Fernandez Castillo. „Cosmeceuticals: peptides, proteins, and growth factors.” Journal of cosmetic dermatology 15.4 (2016): 514-519.

Podobne wpisy