Dla firm

Jesteśmy marką tworzącą kosmetyki naturalne do pielęgnacji dla kobiet. Łącząc pasję i podejście naukowe tworzymy produkty, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających typów skóry.

Produkcja kontraktowa

Dysponujemy własnym parkiem maszynowo-technologicznym, co umożliwia nam samodzielne przeprowadzenie każdego etapu wdrożenia nowego produktu.

Proces ten od pomysłu poprzez stworzenie receptury i wyprodukowanie kosmetyku odbywa się w jednym miejscu. Posiadamy najwyższej klasy maszyny, które przystosowane są do produkcji już od 7 kg kosmetyku.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie marki mają takie zaplecze w swoich siedzibach, dlatego wychodzimy Wam naprzeciw i oferujemy podjęcie z naszą firmą współpracy kontraktowej.

Korzystamy z najnowszych technologii i ścisłej kontroli jakości, aby dostarczać produkty spełniające najwyższe standardy. Współpraca z nami to gwarancja, że Wasze kosmetyki będą doskonale dopasowane do potrzeb klientów.

Surowiec Microbiome Stimuli Base

Obecnie nasze prace badawcze skupiają się na opracowaniu nowatorskich składników pochodzenia drobnoustrojowego. Uznaje się je za początek przełomu w zrozumieniu relacji pomiędzy ludźmi a mikroorganizmami występującymi na ich skórze.

Nasza marka wchodzi na rynek ze stworzonym przez zespół naukowców REWOLUCYJNYM surowcem, który wpływa na mikrobiom i jest w stanie skutecznie pomóc osobom cierpiącym na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry (AZS).

Rozwój Orcideo

Poznaj historię naszej marki

2024

Projekt InnovaBio Pomorze w którym przebadane są biofermenty z cytryny, ryżu, dynii, bambusa, aceroli stanowiące nowe surowce kosmetyczne Orcideo

2023

Podjęcie pierwszej współpracy kontraktowej

2023

Promocja surowca Microbiome Stimuli Base na targach PCI w Warszawie

2023

Misja gospodarcza w Monachium

2023

Nadanie nazwy INCI surowca Microbiome Stimuli Base Mono ID (INCI): 38149 Bifidobacterium/(Lactobacillus/Saccharomyces/Schizosaccharomyces/Zygosaccharomyces Ferment Filtrate) Ferment Filtrate

Orcideo Sp. z o.o. realizuję projekt pt.„ Mikroskin – projekt produkcji surowca kosmetycznego regulującego mikrobiom skóry osób chorych na łuszczycę, egzemę i AZS”. Celem projektu jest wdrożenie na rynek nowego surowca, który reguluje mikrobiom powierzchni skórnych osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry

Całkowita wartość projektu: 929 004,40 PLN

Wysokość dofinansowania z Funduszy Europejskich: 689 847,25 PLN

2022

Misja gospodarcza w Dubaju

2022

Otrzymanie nagrody Love Cosmetics Awards za krem winogronowy

2021

Zakończenie inkubacji WAB (Wschodni Akcelerator Biznesu)

2021

Otrzymanie nagrody Innowator podkarpacia za projekt Mikroskin

2021

Wprowadzenie 3 pierwszych produktów marki

2020 – 2021

Tworzenie receptur oraz prowadzenie badań do produktów marki

2020

Założenie marki Orcideo oraz otrzymanie dofinansowania z platformy Idealist na realizację projektu Mikroskin

Skontaktuj się z nami!

Masz pytanie? Nasz zespół z chęcią Ci pomoże!

510 500 617

magda.biesiadecka@orcideo.pl

ada.frydrych@orcideo.pl